Rolex

3 Marzec, 2008

CHAMSTWO, NORMALNIE CHAMSTWO

Filed under: salon24 — Rolex @ 13:03 UTC
Tags: , , , , ,

Cze Ziomy,

Rolex bryknął był na parę dni na prowincję, ale mówi, że wróci. Mię tam obojentne, on taki chyba ukryty moherkowy trochę i nie wiem, czy on czasami nie wspiera chamstwa. A chamstwo to jest normalnie jedno z najwienkszych zagrożeń płynących na naszom Ojczyznę ze świata. Wienc skorzystam z jego absence i apeluję, póki nie jest zapóźno, a coś robić czeba, żeby pszeciwstawić siem temu zalewowi, nie tylko że godnościom osobistom, ale i słowem.

Ale nie zasypójmy gruszek na wierzbie, tylko to the matter. Otóż, co to jest chamstwo? Chamstwo to brak obycia, mówionc inaczej. Czyli na pszykład brak rozeznania do kogo czym można, a do kogo nie. I tak, pamientacie ten straszny skandal, kiedy siem okazało, że jeden z biskupów okazał siem być agentem? No to był skandal, bo wyszło szydło z worka, że czarna reakcja tak naprawdę to szła z komunistami renka w renke. No i słusznie, że za wywabianie białej plamy na czarnej sutannie reakcji zabrali siem znani i lubiani dziennikarze. Bo znoszenie takiego zakłamani, jak takie chamstwo to… chamstwo własnie per excellance! I pamientacie do jakich scen gorszoncych doszło, kiedy to komando od Radia pobiło korespondentów prasy parasolkami i siatkami na zakupy, w tym korespondentów zagranicznych. Mało brakowało, a by się polała krew, normalnie.

Ale chamstwo siem pszyczaiło i znowy zabrało siem do roboty, w celu obalenia żondu Tuska zajebistytakikul. Bo oto oni chcom uderzyć osobiście w samego profesora wszystkich profesorów od demokracji Geremka. I to jest pszykład zdziczenia obyczajów. Bo wiadomo, że profesor Geremek rzadnych zwionzków z totalitaryzmem nigdy nie miał i zawsze mu siem czynnie pszeciwstawiał, kiedy móg, a kiedy nie móg, to pszeciwstawiał siem biernie. Inaczej niż czarni, bo ci zawsze byli z totalitaryzmem w zmowie, z taką inkwizycją na pszykład. Wienc na kler czeba poczeć podejrzliwie i zgodnie z ustawom sprawdzać, a jak wyjdzie szydło, to natychmiast dymisjonować, bo to żeby były współpracownik móg sobie spokojnie nawijać homilie w kościele, do którego jako człowiek wyzwolony nie uczenszczam, byłoby wielkim zamachem na demokrację.

Ale od profesora wara! Bo nie ma takiej ustawy, żeby on musiał siem publicznie spowiadać pszed prostakami! Powiedział, że nie współpracował? Powiedział! To i tak dużo. Mógł nic nie powiedzieć. I dlatego ma rację profesor wszystkich profesorów, że siem wygina na polskie prawo, które jest złamaniem zasad humanizmu. Taki zwykły profesor to tam sobie jeszcze może coś oświadczyć, czego pszykładem był apel do wszystkim pajaców, co by naskoczyły całemu nobliwemu gronu tam, gdzie jusz siem kończom plecy. To jest naturalny odruch obronny człowieka napadniętego przez motłoch moherkowy. Popierany zresztom, dodajmy, pszez polski faszyzm w osobie dwóch jajopodobnych, co som najwienkszym nieszczensciem, które napotkało nas w naszych dziejach, od Mieszka I zaczynajonc. I słuchajcie, możemy siem róznić w poglondach, ale nie możemy dopuscić, żeby w Polsce publicznie człowiek siem zwracał do człowieka „dziadu”. No tosz to jest vulgar i nie powinno być uzywane w stosunkach oficjalnych!

To jest inteligent, jeden z drugim plus Ziobro?

Odkąd zresztą redaktor wszystkich redaktorów, w pszypływie szczerości i właściwego mu barwnego jenzyka powiedział, żeby siem odpieprzyć od Generała, chyba jusz wswzystko w tym temacie zostało powiedziane, i nie ma co szczępić cholewy.

Tak mnie tylko zastanawia, że coś nie tak z tom Polskom, jesli jest tyle dobitnych pszykładów, jak nalezy się zachować w telewizji i wogóle pszy otwartej kurtynie, a chamstwo wcale nie wykazuje cech schyłkowych, a wręcz pszeciwnie.

Co z tom Polskom?

Reklamy

4 Komentarze »

 1. […] Original post by Rolex […]

  Pingback - autor: Polityka » Blog Archive » CHAMSTWO, NORMALNIE CHAMSTWO — 3 Marzec, 2008 @ 13:23 UTC | Odpowiedz

 2. […] Original post by Rolex […]

  Pingback - autor: Inwestycje » Blog Archive » CHAMSTWO, NORMALNIE CHAMSTWO — 3 Marzec, 2008 @ 14:05 UTC | Odpowiedz

 3. Tag „Geremek” Blogi polityczne salon24.pl

  Komentarz - autor: J-23 — 3 Marzec, 2008 @ 16:14 UTC | Odpowiedz

 4. Mała antologia nudnego powarkiwania głupiej Andzi

  Andzia – Szukaj w Salonce:

  Tylko po co? – krzysztofleski.salon24.pl: „”Andzia…od razu wiedzialem ,ze jestes z…POdworka
  …ach, ten zly pis…tak cie oszukal…nie ma to jak ludzie honoru…oni jak obiecuja to sie spelnia na…
  amen”
  A może ja jestem z normalnego podwórka, bez obrażającego się wiecznie marionetkę Prezydenta i jego brata, który nie może uwierzyć, że przegrał wybory.

  A Ty skąd jesteś chłopczyku? Ile km masz do Warszawy? 🙂

  „…z pewnascia jestes tez stara…towarzyszka…to one taki kit wciskaja…zawidlam sie chociaz bylam za…pis…)))”

  Jasne, towarzyszka ze mnie, że ho ho.

  „dzieki za otwartosc…)))”

  To na temat niby „towarzyszki”?

  „ps. a tych polakow…te 15 mln za granica…to POwinno sie izlolowac…i odebrac im wszystkie prawa…lacznie z prawem glosu i wyPOwidania sie zle…no, chyba ze beda sie wypowiada o bolszewikach i kolesiach…POzytywnie…

  15 mln ? Nie wiem skąd masz te dane. Nie mniej jednak. Nie mają prawa głosu Ci, co wyjechali z Polski ponad 5 lat temu. I tak jestem łaskawa. Odebrać im wszelkie prawa. Niech sobie kochają PiS, SLD czy PO, ich sprawa. I nie pluj mi tu na SLD i PO i PSL.
  Bolszewicy to w carskiej Rosji byli. Komuniści? Też już już ich w Polsce nie ma. A Ty ciągle to samo. PO, PO, PO. Żyj sobie na tej emigracji i nie jątrz. 🙂

  w mysl tzw zasady spawacza…ten z nami, kto o nas nie wypowida sie…zle

  2007-12-19 22:14”

  Tylko po co? – krzysztofleski.salon24.pl: „Nie. Mam maturę ‚wojenną’. Na studniówce miałam komisarza wojskowego. Chodziłam na spacery z opornikiem w ‚klapie’ podczas nadawania Dziennika TV. . Byłam spisana 5 razy przez ZOMO i relegowana ze szkoły. Moja rodzina spała na styropianie i walczyła o ponoć (sic!) za wolną Polską.
  I już. Ułożyłam sobie laurkę, bo wkurza mnie pisanie zza granicy ludzi, którzy musieli wyemigrować, a teraz maja najwięcej do powiedzenia i się mądrzą.
  Żyję tu i teraz. Nie lubię PiS-u od roku. Oszukali mnie. Dobrze napisała Pani Profesor Staniszkis. Miernoty z PiS udzielają się w TV. Niech się udzielają. O nich świadczy.
  2007-12-19 21:21”

  Tylko po co? – krzysztofleski.salon24.pl: „‚Victor jest cool. Ty tez mozesz byc, ale jeszcze daleka droga’
  Zupełnie nie rozumiem Twojego tekstu. Nie mogę być. Daleka droga? Chyba Tobie przeznaczona 🙂
  2007-12-19 20:38”

  Komentarz - autor: Majk — 4 Marzec, 2008 @ 10:53 UTC | Odpowiedz


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: