Rolex

26 Luty, 2008

CZAS NA REFLECTIONS O TAJNYM I POUFNYM

Filed under: służby na poważnie — Rolex @ 16:31 UTC
Tags:
Z powodu odwołania continuing work na nasz scaffolding dzięki pissing, czyli siąpieniem od czech dni mówiąc tekstem prostym (co powoduje, że chłopaki poślizgujom sie na planks jak nie przymierzająć jedna z par naszych łyżwiarzy, która nigdy nie zdobyła złotego medalu, choć zawsze była wśród faworytów), zostałłem byłem sam na flacie, dzieki czemu pozyskałem cenne godziny na reflections, co dobrze robi każdemu intelligentowi od czasu do czasu.Obok zwyczajowych, nachodzących mnie permanently, zadziweń człowiekiem i jego kondycją, w reference do siłowni ze szczególnym uwzględnieniem, nachodzą mnie w takich rzadkich chwilach refleksje społeczne i polityczne. A po wsparciu sie paroma browarami, co zawsze uruchamia u mnie bogate imagination, potrafie bez krempacji snuć wizje geopolityczne na dowolne tematy poczynając od Tusku, na hip-hopie i nowej modzie w temacie dresa kończąc. Zazwyczaj w chwilach opisanych above nie skupiam się na jednym konkretnym temacie, tylko medytuję metodą free drifting, co dobrze wpływa na szerokość vision. Tak sobie nawet kiedyś pomyślałem, że ja to mam takie brains, jak plazma, w czasie, kiedy na przykład taka pani Zosia the nurse, to ma ciągle pomyślunek zasilany lampami, dzieki czemu jej się przegrzewa i traci kontakt ze zrozumieniem reality.

Weżmy na przykład ten cały horror, co bezwstydnie odbywa się w naszej Ojczyźnie na oczach całej Europy z temi harcerzami. Tyn z wyłupiastymi oczami, co to od lat wiadomo, że zarzuca niezły koks z Guatemali i na pewno morduje po nocach dzieci, za co go już w komunie czymali osobno z pozytkiem dla społeczeństwa – Moncirowicz, osmieszył nasz kraj kompletnie pozbywajonc się wywiadu naszego i kontwywiadu, przez co staliśmy siem pszenikalni dla obcych poteng, tak jak pszedtem bylismy dla nich jak zasłona dymna, pszez co nawet nie zauważali, że istniejemy. Tak pszynajmniej twierdzi nasz as wywiadu, generał Dukatowicz, który skończył najlepsze szkoły dla szpiegów na świecie w byłym Związku Radzieckim, gdzie jak wiadomo masowo szkolono se szpiegów dla dokonania rozpadu tego Związku, bo wszyscy mieli dość i chcieli jak najszybciej demokracji, znaczy żeby było porno i internet. Biedni ci wszyscy szpiedzy znaleźli siem na bruku, jako że wspomniany Moncirowicz podał ich do gazety, razem z imieniem i nazwiskiem.

Teraz to gdzie oni robote znajdą? Nigdzie ich nie pszyjmom, bo szpieg musi być tajny, a bród nie zakładajom, żeby nie być osondzonym o antyseminizm. Także nie majom co myslec o Londynie czy Dublinie. Wienc ja uważam, że to jest świństwo.

I przez to Moncierowicz tesz popsuł wizytę Tusku zajebistytakikul w Rosji, bo co miał powiedzieć Putinu? Szkolenie takiego tajnos agentos intelligence service to nie kosztuje sto funtów, wienc wypadałoby się zapytac tego co wyłożył kasę zanim się zepsuje takiego Dżejmsa Bąka na zawsze.

Ale najgorsze jest to, że w miejsce fachowców, co narażeniem życia szczegli nasze dzielne Army w Afghanistan powołał do życia harcerzy szkolonc ich w temacie gotowania na biwaku i „niewidzialna ręka to także ty” pszez dwa tygodnie. To już jest świństwo, co nawet p. Monika Olejanik sposzczegła, a ona jako były zootechnik zna się na donoszeniu (płodów wśród bydła rogatego, na pszykład).

Bo jak teraz ci fachowcy majom tych wszystkich harcerzy połapać? Po lasach ma biegać pan Dukatowski razem z panem Bondarkiem i wąchać, czy gdzie nie czuć pieczonymi nad ogniskiem kiełbaskami? Pan Dukatowski jest tera publicznie znany dzieki publikacji jego podobizny jako szpiega GRU, i nie może pokazywać siem na miejście bez batalionu komandosów, żeby go jakieś radiomaryjne komando nie natłukło parasolkami. Podobno Tusku załatwił od Putinu kompanie Alfa. A ten drugi, Bondarek to nie ma czasu, bo obok donoszenia zajmuje sie robieniem pieniendzy, bo z czego on ma sie uczymać, jak też ujawniony z kretesem.

I tak musi kluczyć, bo Kaczory, co siem okopały w Pałacu naszczuli na niego tego chudego w okularach, któren go psześwietla majontkowo, a to jusz som faszystoskie normalnie szykany.

Jak to jusz od zawsze wiedziałem, że ten Moncirewicz to potrafi napsuć, ale no takiego świństwa to się nie spodziewałem. Zaraz się popsuł na flacie klimat, bo bądź mondry, który harcerz i donosi Moncierewiczu, a który nie?

Nakupiłem dwa kilo tytoniu plus bibułki, nakrenciłem skrentów i kazałem wszystkim jarać po pienć na raz, bo wiadomo, że harcerze niby nie jarają, więc powinni zaczonć kasłać. To tera pszyłażom i i sempiom skrenty, bo mówiom, że siem uzależnili. Pani Zosia the nurse odmówiła jarania o obdarzyła mnie słowami powszechnie uznawanymi za obraźliwe, ale jej to musiałem ustompić, ze względu na pszynalezność do innej kategorii wagowej. Nawet jak bym jom chciał załatwić z kamasza, to skończył bym pszeważnie jak ten Brazylijski Horwatczyk z Arsenal Club w London, eaoooo, eaooo! No i ona nie wyglonda na harcerza.

Najgorsze, że ten podstempnem manewrem z krótko szkolonymi harcerzami Moncirowicz chyba zepsuł naszą tajność na amen, bo poukrywani w lasach, a pszy tem dzieki krótkości szkolenia do niczego niepodobni, bendom trudni do wygrania z nimi nawet fachowcom z najlepszych uczelni. No a tym bardziej, że zanim siem taki fachowiec doczołga do lasu, to może paść łupem babci od Rydzyka, która też w spisku być musi. Nie dziwię siem, że pan Dukatowski zarzondał dla Moncierewicza pięć lat wienzienia z opcjom zamiany na piendziesiont psychiatryka. Takie fajne słuzby, i żeby tak rozp… No jusz nie bendem kontynuował, bo widzę że mie nerwy puszczajom i zapominam o swoim wysokim pochodzeniu psychologiczno-socjalnym.

Niewesołe to były dzisiaj rozmyslania, ale co zrobić, nie ma siem co oszukiwać, świat jest okrutny i zdarza siem i że i Dżejms Bąk miewa kłopoty!

Czymajcie siem Ziomy i jakbysta spotkali jakiegoś smutnego Bąka luzem, to pszynajmniej kupcie mu browara!

komentarze (6)

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: